Ticaret EVTEKS ile Devam Edecek

Çeyrek asırdır Türk ev tekstili ve dekorasyonu sektörünün markalaşma, yeni markalar yaratma ve ihracat alanlarındaki en büyük organizasyonu EVTEKS, ağustos ayında organize edilecek. Sektörün ticareti için bu yıl da ara vermeden çalışacak olan fuar, 25-29 Ağustos 2020 tarihleri arasında, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Far Merkezi’nde düzenlenecek.

26’ncı kez kapılarını açmaya hazırlanan ve dünyanın dört bir yanından alıcıların ajandasında yer alan EVTEKS Fuarı, Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB’in destekleri ile organize edilecek. Uluslararası alım heyetlerinin katılımcılarla B2B ikili iş görüşmeleri gerçekleştireceği EVTEKS, gelecek sezon tasarımlara ve dünya ev tekstili sektöründeki yenilikçi ürünlere de ev sahipliği yapacak.

160 bin metrekarelik EVTEKS fuar alanında tülden perde sistemlerine, banyo ürünlerinden uyku ve yatak odası tekstiline, döşemelikten mutfak ve yemek odası tekstiline kadar ev tekstili sektörüne dair her şey sergilenecek. 2 binin üzerinde markanın yer alacağı fuar, ev tekstili sektörü için can suyu olacak.