İletişim


CNR HOLDİNG A.Ş.

CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy-Bakırköy- İstanbul
Tic. Odası: İstanbul Ticaret Odası
Tic. Sicil No: 530508 / 478090
Vergi Dairesi: Bakırköy
Vergi No: 211 048 8676

Telefon: +90 212 465 74 74

Faks: +90 212 465 74 76-77


Yurtiçi Satış Departmanı

Fırat Köksal
Satış Yöneticisi
Tel: 212 463 7833
firat.koksal@cnr.net

Ender Kaplan
Satış Uzmanı
Tel: 212 463 7845
ender.kaplan@cnr.net

Fulya Güvendiren
Satış Temsilcisi
Tel: 212 463 7923
fulya.guvendiren@cnr.net

Yurtdışı Departmanı

Işıl Bandakçıoğlu
Yurtdışı Departmanı Direktörü
Tel: 212 463 8011
isil.bandakcioglu@cnr.net

Tolga Yeniçeri
Satış Müdürü
Tel: 212 463 7869
tolga.yeniceri@cnr.net

Yildirim Orgad
Satış Müdürü
Tel: 212 463 7870
yildirim.orgad@cnr.net

Farah Taghipour
İran Ülke Müdürü
Tel: 212 463 7867
farah.taghipour@cnr.net

Hatira Mirzayeva
Rusya ve BDT Ülke Müdürü
Tel: 0212 463 8002
hatira.mirzayeva@cnr.net

Pazarlama Departmanı

Merve Erol Yılmaz
Pazarlama Müdürü
Tel: 212 463 7897
merve.erol@cnr.net

Reklam Satış Departmanı

Kerem Yaman
Reklam Satış Müdürü
Tel: 212 463 7881
kerem.yaman@cnr.net

İlker Mumcuoğlu
Reklam Satış Müdürü
Tel: 212 463 7880
ilker.mumcuoglu@cnr.net