Haberler


CNR Ev Tekstili Fuarı'nın yeni tarihi belli oldu

125 bin alıcı Türk halısı için gelecek

26 yıldır Türk ev tekstili sektörünün ihracat ve markalaşma sürecine büyük katkılar sağlayan CNR Ev Tekstili Fuarı - İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı’nda bu yıl ilk kez “Halı Özel Bölümü” kurulacak....EVTEKS'in yeni tarihi belli oldu

2022’in En Trend Renkleri CNR Ev Tekstili Fuarı’nda

Tasarım sürecinin kritik bir unsuru olan RENK, marka bilinirliğini %87 oranında artırır ve ürün satın alımlarının %85'ini etkiler. Bu alanda dünyanın en güvenli renk liderliğini...EVTEKS'in yeni tarihi belli oldu

Ev Tekstili Dünyası Buluşuyor

Dünyanın en büyük iki ev tekstili ve dekorasyonu fuarından biri olan İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı (CNR Ev Tekstili Fuarı), 1.000’in üzerinde markanın katılımı ile düzenlenecek.CNR Ev Tekstili Fuarı'nın yeni tarihi belli oldu

EVTEKS’e Halı Özel Bölümü Kuruluyor
Türk Halı Sektörü CNR Ev Tekstili Fuarı İçin Hazırlanıyor

Dünya ev tekstili ve dekorasyon sektörünün en büyük iki ticaret platformundan biri olan CNR Ev Tekstili Fuarı - İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı, 26. kez kapılarını açacak.


CNR Ev Tekstili Fuarı’ndan 120 Ülkeye İhracat Olacak

26’ncı kez kapılarını açmaya hazırlanan ve dünyanın dört bir yanından alıcıların ziyaret edeceği CNR Ev Tekstili Fuarı, gelecek sezon tasarımlarına ve dünya ev tekstili sektöründeki yenilikçi ürünlere de ev sahipliği yapacak.


Yaşam Alanına Dair Her Şey İçin CNR Ev Tekstili Fuarı’nı Bekleyin

Dünya ev tekstili sektörünün trendlerini belirlemesinin yanı sır en büyük ticaret platformlarından biri olarak da ön planda olan CNR Ev Tekstili Fuarı – 26. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından, organize edilecek.


Ev Tekstili Dünyası 26’ncı Kez Buluşuyor

Oluşturduğu ticaret hacmi ve misafir ettiği uluslararası alıcıları ile Türkiye’nin yanı sıra dünya Ev tekstili sektöründe de söz sahibi CNR Ev Tekstili Fuarı - İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı, sektörü 26’ncı kez tek çatı altında toplayacak.


Dünyaya Açılmanın Yolu CNR Ev Tekstili Fuarı

Türkiye ev tekstili sektörü yaklaşık 90 milyar dolarlık ihracat hacmiyle en yüksek ihracat yapan sektörlerden biridir. Tasarım ve üretim gücü ile Çin, Hindistan ve Pakistan'ın ardından Türkiye dünyanın dördüncü büyük ev tekstili üreticisidir. Dünyanın en büyük dördüncü ihracatçı ülkesi olan Türkiye'nin dünya ev tekstili ihracatından almış olduğu pay %3,6 oranındadır.