EVTEKS Frankfurt’un Her Yerinde

Özgün tasarımları ve uygun fiyat politikasıyla neredeyse tüm ülkelerden talep gören Türk ev tekstili, sektörün uluslararası markası EVTEKS’te, bir araya gelmeye hazırlanıyor. Ev tekstili sanayisini 26 yıldır başarılı bir şekilde temsil eden fuarın uluslararası tanıtım çalışmaları ise tüm dünyada aralıksız bir şekilde sürdürülüyor.

Fuarın, CNR Holding tarafından yürütülen Almanya tanıtımları, ülkenin en önemli şehirlerinden Frankfurt’ta yapıldı. Her ay ortalama 4 buçuk milyon kişinin seyahat ettiği Frankfurt Havalimanı’nın dış hatlar geliş terminalinde yayınlanan EVTEKS reklam alanları, ocak ayında şehri ziyaret eden yolucuları karşıladı.

EVTEKS için, Frankfurt Havalimanı’na ek olarak şehrin en işlek noktalarında bulunan billboardlarda reklamlar yayınlandı. Fuar için özel olarak tasarlanan “Billboard Vanlar” ise aralıksız bir şekilde şehri dolaştı. CNR Holding tarafından EVTEKS için yürütülen tanıtım çalışmaları fuarın yabancı ziyaretçi rakamlarında önemli oranda artış sağlayacak.

CNR Holding’in EVTEKS için oluşturduğu profesyonel yurt dışı ekibinin yanı sıra Dubai ve Londra ofisleri üzerinden de yürütülen tanıtım faaliyetleri, özel anlaşmalarla yetkilendirilen 78 uluslararası acente üzerinden de yapılıyor.