EVTEKS’ten Tekstil Makinecilerine Yılın Fırsatı

Dünyanın en büyük iki ev tekstili ve dekorasyonu fuarından biri olan EVTEKS - İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı bu yıl 26. kez kapılarını açıyor. CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek fuar 150 bin metrekare alanda, 1000’den fazla firmayı 120 binin üzerinde sektör alıcısı ile buluşturacak. Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB’in desteğini alan fuarda 150’nin üzerinde yabancı firma da ürün sergileyecek.

Ev tekstilinde, trend ve modaya yön veren ürünlerin görücüye çıkacağı EVTEKS 2020’in bir salonu ise tamamen TEKSTİL MAKİNECİLERİ için ayrılacak. Avrupa, Asya, Orta ve Uzak Doğu, Bağımsız Devletler Topluluğu, Kuzey Afrika ve Amerika’dan profesyonel ziyaretçileri misafir edecek olan bu özel alanın potansiyel müşteri kitlesini, fuarın diğer hollerinde ürün sergileyecek olan katılımcılar da oluşturuyor.

CNR Holding tarafından, dünyanın dört bir yanında alım gruplarının özel olarak getirileceği fuara, Ticaret Bakanlığı ve İTKİB (İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri) de alım heyetleri desteği verecek. “Alım Heyeti” organizasyonunda, aralarında tekstil makinecilerinin de olduğu katılımcı firmalarla yerli ve yabancı alım heyetleri eşleştirilerek B2B ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecek.