EVTEKS seminerlerine İtalyanlar geldi

Ürün ve mobilya tasarımında uluslararası çok sayıda ödüle sahip tasarımcılar, dünyanın en büyük iki ev tekstili fuarından biri EVTEKS seminerlerinde ziyaretçiler ile buluştu. Sektör hakkındaki son gelişmeler, yenilikler, tasarım teknolojileri gibi çok sayıda konunun ele alındığı seminerlerde yer alan tasarımcılardan biri de İtalyan Ilaria Bianchiç.

Ürün ve mobilya tasarımcısı olan Ilaria Bianchi, kendi tasarım stüdyosunun yanı sıra galeriler, şirketler ve özel müşteriler için çalışıyor. Torino Politeknik Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun olduktan sonra, Londra'daki Central Saint Martins'te Seramik, Mobilya ve Takı Tasarımı bölümünden yüksek lisans eğitimini tamamlayarak 2015 yılında kendi işini kurdu.

24 Nisan Seminer Programı

Disiplinlerarası bir yaklaşım kullandığı çalışmaları endüstriyel tasarımdan, eşsiz parçalara, enstalasyonlara kadar uzanıyor. Sanatsal ve teknik yaklaşımları, tasarım çözümlerini analitik ve eleştirel bir bakış açısıyla inceleyerek ve sürdürülebilirliğe güçlü bir şekilde odaklanarak şekillendiriyor.

Çalışmaları Victoria & Albert Müzesi, Triennale di Milano, Dimore Galerisi (Dimore Stüdyosu), Galleria Luisa delle Piane, Secondome Galerisi, MiArt, Stockholm Tasarım Fuarı, Londra Tasarım Fuarı, Salone del Mobile ve çok sayıda galeri, kültür merkezi ve uluslararası fuarlarda sergileniyor.

24 Nisan Seminer Programı

24 Nisan Seminer Programı