Ticaret kadar EVTEKS’in seminerleri de konuşulacak

Ev tekstili sektöründeki tüm yeniliklerin sergilendiği ve modaya yön veren ürünlerin, ziyaretçilerin beğenisine sunulduğu “EVTEKS - İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı”, 1 - 5 Kasım 2022 tarihleri arasında organize edilecek. 26’ıncı kez açılacak olan fuar, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde hayata geçirilecek. Dünyanın en büyük iki ev tekstili fuarından biri olan EVTEKS, oluşturacağı ticaret hacmi kadar seminerleri ile de adından söz ettirecek.

Dünyada ev tekstili sektörünün trend merkezi olarak kabul gören EVTEKS Fuarı’nda, dünyaca ünlü trend belirleyiciler ve yerli-yabancı tasarımcılar seminerler verecekler. EVTEKS seminerleri üretici, modacı, tasarımcı ve öğrencilerin de aralarında olduğu 120 ülkeden gelecek ziyaretçilerin önemli kısmını misafir edecek.

Ev tekstili ile ilgili her türlü ürünün yer alacağı fuar; dünya ve Türkiye’den ev tekstili, döşemelik kumaş ve tül perde alanında söz sahibi büyük üreticilerin katılımıyla gerçekleştirilecek. EVTEKS, 160 bin metrekarelik alanda, dünyanın dört bir yanından gelecek ziyaretçileri yaklaşık 2000 seçkin marka ile buluşturacak.