Ev Tekstili Dünyası 1 - 5 Kasım 2022’de Buluşuyor

Dünyanın en büyük iki ev tekstili ve dekorasyonu fuarından biri olan İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı (EVTEKS), 1.000’in üzerinde markanın katılımı ile 1 5 Kasım 2022 tarihlerinde, 150 bin metrekare alanda düzenlenecek. 25’inci kez CNR Holding şirketlerinden İstanbul Fuarcılık ile gerçekleştirilecek fuarda 120 ülkeden 50 bini yabancı 120 bin alıcı ağırlanacak.

Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB’in destekleri ile hayata geçirilecek olan EVTEKS, Türk fuarcılık sektörünün en büyük alım heyeti programlarından birine ev sahipliği yapacak. CNR Holding tarafından düzenlenecek olan alım heyetleri B2B eşleştirme programlarında, yüksek kapasiteli ve uzun soluklu ticaret anlaşmaları gerçekleşecek.

EVTEKS Fuarı’nda, tülden perde sistemlerine, banyo ürünlerinden uyku ve yatak odası tekstiline, döşemelikten mutfak ve yemek odası tekstiline kadar çok geniş bir ürün yelpazesi sergilenecek. Fuar, ev tekstili ve dekorasyon üreticilerini, yerli ve yabancı ithalatçılar, ihracatçılar, toptancılar, perakendeciler, iç mimarlar, otel satın almacıları ve tasarımcılar ile 5 gün boyunca bir araya getirecek.