EVTEKS’e Halı Özel Bölümü Kuruluyor

Türk Halı Sektörü EVTEKS İçin Hazırlanıyor

Dünya ev tekstili ve dekorasyon sektörünün en büyük iki ticaret platformundan biri olan EVTEKS - İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı, 1 - 5 Kasım 2022’de 26. kez kapılarını açacak. EVTEKS, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nin 150 bin metrekarelik sergi alanında organize edilecek. Bin 100’den fazla ev tekstili firmasını, 120 ülkeden alıcılarla buluşturacak olan fuarın en dikkat çekecek alanını ise Halı Özel Bölümü oluşturacak.

Türk halısının üretim, tasarım ve yenilikçi kapasitesini, yerli ve yabancı 120 binin üzerinde alıcı ile buluşturacak olan Halı Özel Bölümü’nde, el ve makine yapımı halı, kilim ve yer döşemesi gibi alanlarda faaliyet gösteren firmalar ürün sergileyecek.

Katılımcı firmalar Halı Özel Bölümü’nde uluslararası toptancılar, distribütörler, büyük perakende mağazalar, zincir mağazalar ve otellerden gelecek profesyonel alım heyetleri ile birebir görüşme ve yeni pazarlar oluşturma olanağı bulacak.

Siz de, Türk halı ve ev tekstili sektöründeki tüm yeniliklerin sergileneceği EVTEKS Fuarı’nda yer alarak yeni uluslararası iş bağlantıları kurmak için bizimle iletişime geçin.