2022’in En Trend Renkleri CNR Ev Tekstili Fuarı’nda

Tasarım sürecinin kritik bir unsuru olan RENK, marka bilinirliğini %87 oranında artırır ve ürün satın alımlarının %85'ini etkiler. Bu alanda dünyanın en güvenli renk liderliğini üstlenen Pantone Color Institute (Pantone Renk Enstitüsü), her sene olduğu gibi bu sene de Aralık ayında gelecek senenin trend rengini açıkladı; 2 renk birden seçti! 2022 yılının trend renkleri olan Ultimate Gray ve Illuminating renkleri, iç tasarım ve ev tekstilinde büyük rol oynayacak. Illuminating umudu ve mutluluğu simgelerken Ultimate Gray dirayetli olmanın bir simgesi.

Umudu ve dirayetli olmayı sergileyen bu iki trend rengi CNR Ev Tekstili Fuarı’nn en önemli konseptleri arasında yer alacak. Yılın trend renklerinin en seçkin örneklerinin yer alacağı fuar, global ticaretin merkezi’nde, düzenlenecek.

Kendi tasarım markalarını yaratan Türkiye, özgün yorumlaması ve yenilikçi teknolojileri ile ev tekstili ürünlerini dünyanın dört bir yanına ihraç ederek global ev tekstil sektörünün parlayan yıldızı konumunu koruyor. 2021 ev tekstili ve dekorasyon trendlerini yakından takip etmenizi, dünyanın dört bir yanındaki tasarımcılarla ve üreticilerle bir araya gelmenizi sağlayacak CNR Ev Tekstili Fuarı - 26. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı, ev tekstil üreticileri ve alıcıları arasında bir köprü görevi görüyor.Siz de, dünya ev tekstili sektörünün trend merkezi olan CNR Ev Tekstili Fuarı’nın en trend yenilikleri için geç kalmadan yerinizi ayırtın!