Milou Ket

EVTEKS bu kez Şangay'daydı

Tülden perde sistemlerine, banyo ürünlerinden uyku ve yatak odası tekstiline, döşemelikten mutfak ve yemek odası tekstiline kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip EVTEKS'in yurt dışı tanıtımları bu kez Sangay'da yapıldı. EVTEKS'in tanıtımları, CNR Holding'in Dubai ve Londra ofisleri ve özel anlaşmalarla yetkilendirilen 78 uluslararası acente üzerinden de yapılıyor.

Dünyanın en önemli ev tekstili platformlarından olan EVTEKS Fuarı, 800 firmanın, 1.000'den fazla markasını, 120 ülkeden, 150 bin ziyaretçiyle buluşturacak. CNR'ın aralıksız devam ettiği yurt dışı tanıtımları sayesinde ABD, Kanada, Çin, Hindistan, Yunanistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Almanya, Polonya, Rusya, Fas, İngiltere, İsrail, İran ve Türki Cumhuriyetler gibi ülkelerden gelecek alıcılar, fuarın ticari kapasitesine de büyük katkılar sağlayacak.

21-25 Nisan 2020 tarihinde, dünyanın en büyük fuar organizatörlerinden CNR Holding tarafından, CNR Expo'da hayata geçirilecek 26. EVTEKS, uluslararası sektör alıcıları için kaliteli ev tekstili ürünlerine en uygun fiyata sahip olma imkanı sunuyor.